"Dwie dychy dla Bruna" – bieg charytatywny

1 april 2015 • Imprezy • Views: 1124

Bruno to 2-letni chłopiec, syn komandosa jednostki specjalnej Formoza. Młody komandos od urodzenia walczy z przeciwnościami losu: rozszczepienie kręgosłupa, wodogłowiem, niedowładem wiotkim nóżek oraz pęcherzem neurogennym. Matka chłopca ze względu na stałą opiekę nad dzieckiem, musiała zrezygnować z pracy. Koszty rehabilitacji są tak duże, że ojciec nie może ich w całości sam pokryć. Dlatego formacja SGO wspólnie z komandosami Formozy, zorganizowali charytatywny bieg “Dwie dychy dla Bruna”.

Pobiegnij dla Bruna!

Chcesz pomóc Brunowi? Możesz pomóc zapewnić mu normalne życie w przyszłości, zapisując się na charytatywny bieg! Koszt pakietu startowego to 20 zł i całość zostanie przeznaczona na leczenia chłopca. Organizator podaje, że można również podarować większą sumę pieniędzy, a jeśli przekażesz kwotę większą niż 50 zł, otrzymasz okolicznościową koszulkę.
Bieg odbywa się na dystansach 10 km (dla początkujących) i 20 km (dla twardzieli). Całość trasy przebiega plażą Zatoki Gdańskiej – cel biegu będziecie mieli więc cały czas przed sobą. Organizator nie przewiduje, aby ktoś się zagubił, więc z uwagi na innych użytkowników publicznej plaży nie będzie oznakowywał trasy (poza punktami do nawodnienia, które znajdować będą się w połowie trasy, oraz specjalnym punktem z napojami izotonicznymi w Marinie Gdańsk Jelitkowo).

Kiedy i gdzie?

12 Kwietnia 2015
9:30-10:45- Wydawanie pakietów startowych. Biuro zawodów znajdować się będzie w Novotel Marina Jelitkowska 20, Gdańsk (wejście od plaży).
11:00- Rozpoczęcie biegu obu kategorii startowych z plaży na wysokości Novotel Marina.
15:00- Finał i wręczanie nagród.
Dodatkową atrakcją będzie wyzwanie “Dogoń SGO”. Pierwsza osoba, która przegoni zawodnika SGO (ubranego w pełne wyposażenie operacyjne podobne do komandosów Formozy), na trasie Marina – Molo Sopot, otrzyma „plecak doświadczeń” ufundowany przez jednego ze sponsorów!
Zachęcam do pomocy!
Więcej informacji na temat biegu znajdziesz tutaj.

Tags: , , , , , ,

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Close Bitnami banner
Bitnami