PZU Gdańsk Maraton-wolontariat

25 maart 2015 • Imprezy • Views: 2197

Jak pewnie wiecie już za niecałe dwa miesiące (17 maja) odbędzie się pierwszy PZU Gdańsk Maraton. Jeśli się już zapisałeś na bieg to życzę powodzenia i nowej życiówki. Ale co jeśli chcesz poczuć atmosferę tej imprezy, a nie możesz pobiec? Oto oferta wolontaryjna:

Kto może zostać wolontariuszem?

Każdy! Niezależnie od wieku, możesz pomóc biorąc udział w tym wydarzeniu. Jeśli jesteś niepełnoletni/a, potrzebna będzie jedynie zgoda rodzica.

Jak zostać wolontariuszem?

To proste! Wejdź na stronę kiwi.org.pl i zapisz się. Liczba miejsc jest ograniczona więc nie zwlekaj.

Co obejmuje wolontariat podczas maratonu?

Podczas maratonu wolontariusze będą mogli przygotować punkty odżywiania (napełnianie kubeczków z napojami i ich podawanie biegaczom), obsługiwać trasę (współpraca ze służbami porządkowymi i udzielanie informacji kierowcom lub pieszym).
Jeśli żadne z powyższych zadań cię nie interesuje, to ciekawą ofertą dla ciebie może być “Grupa specjalna na PZU Gdańsk Maraton“. Będziesz mógł obsługiwać m.in. depozyty (przyjmowanie rzeczy od biegaczy i ich wydawanie po biegu), biuro zawodów (obsługawanie osób startujących w biegu), start i metę (wręczanie medali i napojów biegaczom).

Jakie są korzyści?

  • Dobry uczynek:)
  • Każdy wolontariusz otrzymuje koszulkę, bon na pasta party, darmowe przejazdy komunikacją miejską w dniu zawodów, wodę i poczęstunek w czasie trwania wolontariatu oraz potwierdzenie odbycia wolontariatu.
  • Darmowy trening z celebrytą sportowym.

Mam nadzieję, że zdecydujecie się na pomoc, bo naprawdę się opłaca wziąć udział w takim wydarzeniu. Do zobaczenia 17 maja!

Tags: , , , , , , , ,

2 Responses to PZU Gdańsk Maraton-wolontariat

  1. gdański biegacz schreef:

    Dzięki za info 🙂

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Close Bitnami banner
Bitnami